Національна асоціація кредитних спілок України
головна сторінка
про спілку
принципи діяльності
правила надання фінансових послуг
конфіденційність
умови членства
органи управління
звітність та аудит за 2018 рік
звітність та аудит за 2017 рік
звітність та аудит за 2016 рік
звітність та аудит за 2015 рік
звітність та аудит за 2014 рік
звітність та аудит за 2013 рік
звітність та аудит за 2012 рік
статья ревизионной комиссии
фотоальбоми
свідоцтва та ліцензії
контактна інформація
 


Дата створення кредитної спілки 10.09.2002 року.

Дата реєстрації 10.09.2002року Свідоцтво про Державну реєстрацію юридичної особи: Серія А00 та номер №540916

Свідоцтво Держфінпослуг України про реєстрацію фінансової установи: Серія та номер КС № 345 від 02липня   2004 рок

 

Ліцензія Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг серія АБ №294585 від 12.08.2004р.

Ліцензія Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг серія АВ № 362574 від17.08.2007р.

Ліцензія Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг серія АЕ №287568 від 03.04.2014р.

 

Голова правління Васюхно Людмила Володимирівна,

Головний бухгалтер Ковалевська Ірина Володимирівна.
Межа століть, становлення незалежної держави, фінансова нестабільність... В такий час людині жити тяжко. І не завжди є можливість самостійно справитись із обставинами і недостатністю коштів. Не секрет, що багатьом доводиться звертатися для вирішення цієї проблеми в банки та кредитні спілки.

Наша кредитна спілка «Довіра» — це високоорганізований колектив з розвинутим у працівників почуттям дисципліни та відповідальності. Становлення спілки та її перші кроки були складні, бракувало коштів, активи були мізерні, всі працювали на громадських засадах. Складність полягала і в тому, що момент створення нашої спілки припав на тяжкий період для економіки України, коли темпи її розвитку знижувались, підприємства переходили на скорочений графік роботи, а інколи і взагалі закривалися, зменшувалась заробітна плата та ін. 

Сьогодні багато що змінилося. Кредитна спілка «Довіра» стала одним з шести номінантів нагороди «Лідер фінансового ринку-2012» та була відзначена Дипломом «За високий рівень довіри». Охтирчани витримали жорстку конкуренцію, адже загальна кількість кредитних спілок в Україні коливається в межах 600 фінансових установ.

За 10 років своєї діяльності кредитна спілка здобула повагу і авторитет серед мешканців м. Охтирки та району, тому що, окрім фінансової допомоги, люди отримують і моральну підтримку. У нашій спілці завжди дадуть слушну пораду, не поскупляться на добрі слова. Спостерігаючи, як голова правління веде розмову з клієнтами, переконуєшся, що завдяки своїй людяності, знанню життя вона не тільки допомагає людям вирішити фінансові проблеми, але й підтримує психологічно: добре слово, порада, уміння вислухати в таких ситуаціях дорого коштує. 

Наглядова рада кредитної спілки на чолі з головою Галиною Косяковою оцінює діяльність установи позитивно. «Правління кредитної спілки постійно підвищує свій кваліфікаційний рівень», — каже пані Галина. Голова правління та головний бухгалтер минулого року навчалися у Київському міжгалузевому університеті, співробітники спілки — часті відвідувачі профільних семінарів, що дозволяє їм правильно оцінювати ситуацію, приймати виважені професійні рішення, зберігати і примножувати кошти вкладників. Людмила Володимирівна Васюхно, Голова правління, репрезентує КС „Довіра” на багатьох виїзних семінарах, зустрічах, в Національній асоціації кредитних спілок України вона представляє Сумську область. 

І хоча великого зростання фінансових показників і членства кредитної спілки не відбувається, не це є самоціллю. В умовах конкурентної боротьби за клієнтів вагомого значення набуває дотримання довіри між обома сторонами кредитного договору. І у „Довірі” інтереси вкладників і позичальників узгоджуються.

З огляду на те, що Україна була і, вірогідно, лишатиметься індустріально-аграрною державою, робота з кредитування сільських громад має дуже велике значення, чому також приділяють увагу у „Довірі”. 

В робочому кабінеті Голови правління Людмили Васюхно на столі лежить книга відгуків. Гортаючи записи, бачимо практично на кожній сторінці такі слова: «Спасибі за ваше розуміння», „Дякую за ваші теплі серця, усмішку, за добрі слова, які ви знайшли в тяжку хвилину життя»... І таких записів багато. А ще під одним відгуком підписалось багато членів кредитної спілки: „В «Довірі» завжди зустрічають відвідувачів з усмішкою, уважно вислухають наші проблеми і допоможуть вирішити”. У тому, що фінансова установа працює успішно, розвивається в умовах жорсткої конкуренції на ринку фінансових послуг, люди вбачають заслугу штатних працівників.

Після такої щирої вдячності і сам почуваєшся більш впевненим. Саме за таке ставлення до членів кредитної спілки на її звітно-виборних зборах люди наполягли, щоб правління і надалі працювало в такому ж складі, а в протоколі зафіксували оцінку „відмінно” за працю. Таку ж оцінку поставили і державні органи, свідченням чого є численні грамоти, подяки дипломи, заохочення.

«Довіряємо їм, і вони нам довіряють», — так характеризує роботу колег спілчанка з багаторічним стажем Калина К.О. і дякує жінкам, що працюють у «Довірі» за їхню відданість справі. «Якщо Людмила Володимирівна — це організатор і натхненник, то головний бухгалтер Ірина Володимирівна — скрупульозний, відмінний виконавець, як і Ольга Іванівна — надзвичайно добросовісна і чесна людина». 

Людмила Володимирівна Васюхно з 1998 року займалася підприємницькою діяльністю. До 2000 року працювала інспектором відділу кадрів ЗАО „Сад”. В лютому 2000 року організувала профспілку підприємців.

У 2001 році навчалася в інституті бізнесу у м. Київ, одночасно займалася політикою, була визнана та отримала сертифікат «Жінка в політиці» Того ж року була нагороджена грамотою від обласної профспілки підприємців. 

В 2002 році була відкрита кредитна спілка «Довіра» для надання фінансової допомоги своїм членам. В 2004 році спілка виграла грант Євросоюзу.

В 2006 році працівники спілки навчалися у вищий школі фінансів та адміністрування у м. Гданськ (Польща). Того ж року спілка отримала Подяку за роботу від Державного центру соціального. страхування України (м. Київ). 

У 2006 році Л.В. Васюхно нагороджена грамотою від губернатора Сумської області, голови райдержадміністрації та мера міста.

В 2008 2012 роках Л.В. Васюхно була нагороджена Почесною грамотою від Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва. З 2004 по 2012 роки була нагороджена грамотами міського голови м. Охтирка. Разом із міською владою започаткували передачу „Знай свої права”, де є ведучою. Постійно підвищує свій професійний рівень (відвідує семінари, конференції, круглі столи в м. Києві). Починаючи з 2006 року є консультантом однієї з європейських компаній по недержавному пенсійному накопиченню.

В 2012 році КС „Довіра” отримала диплом Всеукраїнського конкурсу «Лідер фондового та фінансового ринку» за високий рівень довіри.

В 2013 році Л.В. Васюхно отримала подяку від Національної асоціації кредитних спілок України за активну життєву позицію та вагомий внесок в розбудову кредитно-кооперативного руху на Сумщині. 
   
   
Національна асоціація кредитних спілок України